DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

TAKTO NÁS HODNOTÍ RODIČE:

Dobrý den, paní Křepelková, mockrát děkujeme za dnešek, bylo to naprosto úžasné!
Moc jsme se bavili, film byl vtipný, nápaditý, dojemný, děti úžasné... Ještě jednou moc děkuji Vám i celému vašemu úžasnému týmu za skvělou práci s našimi dětmi a za veškerou vaši energii a trpělivost!!!! :)
Jarka V. (maminka)

Pepča na tábor jezdí moc rád, i přes to jeho počáteční stýskání. Však ho znáte. Ani na kluky z chatky si nestěžoval, on je hodně přizpůsobivý a zvyklý na poněkud živějšího mladší bráchu, takže ho už nic moc nerozhodí v tomto smyslu. Takže opravdu v tom, že letos nechce jet (je to jeho rozhodnutí, které mě stejně jako Vás mrzí), není vlastně nic pochopitelného. On sám mi to podal jako že si letos dá pauzu a příští rok pojede určitě zase. Já si myslím, že až nastanou prázdniny, bude ho jeho rozhodnutí mrzet. 
Jsme moc rádi, že jsme na Váš tábor narazili, vím, že tomu všichni věnujete spoustu energie, času a hlavně nadšení. Je neskutečné, co vše stihnete během těch krátkých 10 dnů s nimi udělat a hlavně takový ten kamarádský duch účastníků tábora a i osobní přístup vás dospělých zejména k těm méně průbojným dětem (jako je náš Pepča). Za to Vám moc díky.
Mějte se moc fajn a příští rok na nás nezapomeňte. :-)
Hezký den. Klára (maminka)

Dobry vecer Pavli, to je neuveritelne co umite s detmi udelat. Moc dekuji. Nedalo mi to a posilam par fotecek a zkuste stahnout video:
http://ftp.share.chaperon.cz/00004.MTS / http://ftp.share.chaperon.cz/00003.MTS
Preji uspesne zakonceni tabora a  jeste jednou moc diky
Kamila (babička)
PS: Lauren chce pristi rok opet na oba turnusy a pozadala, zda druhy turnus muze zustat az do konce i v pripade, ze by se to krylo s terminem odletu na
Kypr. Urcite ji vyhovime, poletim s ni pozdeji.

Dobrý den, předně bych Vám moc ráda poděkovala za včerejší premiéru. bylo to moc fajn a výsledný film nemá chybu :-)
KR (maminka)

Dobrý den,
chtěla bych Vám několika řádky poděkovat za naprosto bezvadnou péči a kamarádství k mé dceři během "Divadelního tábora na Butově".
Nejen, že se Karolínce tábor líbil, ale moc by chtěla jet na příští a pokud by to bylo možné, navštěvovat během roku i nějaké kursy.
Samozřejmě rádi přijedeme na premiéru, moc se těšíme a doufáme, že do budoucna zůstaneme v kontaktu.

S pozdravem Brzáková Marie (maminka účastnice)
 

Dobrý večer, ještě jednou obrovská poklona a poděkování. Dítě nám přijelo domů nadšené a až na konci tábora − úžasné. Ručičky nerozdrápané. Byli jste všichni moc úžasní.Vedoucí /asi/ střediska nám jako naprosto nezávislý pozorovatel řekl, že to, jakým způsobem jste se dětem věnovali, ještě nikde neviděl. Takže budete−li Majdu chtít i příští rok, udělejte si čárku v prezentačce. Byla jsem moc ráda,že byla nadšená i Hanča a její babička, když jsem je tak trochu uvrtala. Přeji Vám krásné dny a hlavně hodně úspěchů ve vaší činnosti a prosím prezentujte mé poděkování i ostatním.

Netolická (maminka)


Adamovi se na tábor příliš nechtělo (první tábor bez rodinných příslušníků), ale po pár dnech volal, že se mu tam líbí, což pro nás byla velká změna! Domů odjížděl nadšený a plný dojmů. Tábor mu poskytl kreativní prostředí se zázemím přátelských a aktivních lidí se smyslem pro humor a hlavně schopností pracovat s dětmi. Nechyběla ani „teta“, která obejme a potěší, když se stýská po rodičích a přijde s dobře míněnou radou pokud je to třeba. Bylo vidět, ze tábor je srdeční záležitostí lidí, kteří do toho dávají to nejlepši ze sebe. Nechyběla ani zpětná vazba ve formě stručného komentáře k ditěti, posouzení talentu, charakterových vlastností, a na čem je třeba pracovat. Velice cenné informace od nezávislých pozorovatelů... Tábor překonal všechna naše očekávání, a to jsme ještě neviděli filmíky! :) Děkujeme za Vaší energii a těšíme se na příští rok!

Nechvílovi (rodina účastníka tábora)
 

Děkujem za info jaká Aní je, je to vlastně to co jsi nám řekla. Pokud bude tábor v příštím roce můžete s Aní na 99% počítat,byla moc spokojená a těší se na další pokud bude. Jo a kdy dostanem fotky a film? Mějte se moc krásně a pozdravujte osazensto tábora.

Gábi a Aní (maminka a účastnice tábora)