DFSZK-Spacer
 
DIVADELNÍ A FILMOVÁ SPOLEČNOST - ZITY KABÁTOVÉ
 

Kurz Tradičního a Filmového herectví

Termín kurzu
19.1. - 22.6. 2023 Čtvrtek 18:00 - 20:30 POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA! INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP!
Lektor
Hana Igonda Ševčíková / Lucie Kožinová
Struktura a cena kurzu
rozsah cena pro 1 účastníka za hodinu celková cena za kurz
Pětiměsíční Kurz - 23 lekcí (min.4 / max.8)
Víkendový Workshop (min.5 / max.10) 
Letní Intenzivní (min.5 / max.10)  
(2 týdny = 10 lekcí)
290 Kč/h  zvýhodněná 240 Kč/h
4 290 Kč  zvýhodněná 3 990 Kč/h 
400 Kč/h  zvýhodněná 360 Kč/h

 
cena 13 800 Kč  (původně 16 675 Kč)
cena 3 990 Kč
cena 10 800 Kč (původně 12 000 Kč)
  

Přihláška - info@divadlofilm.cz

Přihláška - Workshop - info@divadlofilm.cz
Kurz probíhá ve velmi malém počtu účastníků (obvykle 3-5) a proto má lektor možnost klientům věnovat více času a zaměřit se na problémové oblasti.
Výborný dárek pro vaše blízké, využijte našeho dárkového poukazu.

Součástí kurzu je výuka hlasových technik, které vám pomohou lépe ovládat intenzitu hlasu, jeho zabarvení, artikulaci, správnou fonetickou výslovnost a efektivně a zdravě pracovat s dechem a to vše bez namáhání hlasivek.
Studenti dostanou základy improvizace, dramatu, pohybu a uvolňovacích technik, které je naučí jak porazit trému, přestat se bát a působit sebejistě a mluvit sebevědomě na veřejnosti.
Proniknou do prvopočáteční analýzy scénáře a charakteru. Pochopí práci herce na divadle i před kamerou, naučí se spolupracovat s jinými herci a režiséry.
Účastníci kurzu se seznámí teoreticky i prakticky s hereckou profesí a s tím co obnáší, naučí se základním terminologiím, používaným při práci před kamerou i v divadle. Kurzy jsou vhodné pro amatéry, začínající herce, ale i pro profesionály, kteří si potřebují prohloubit a rozšířit své obzory.
Herecký kurz směřuje k závěrečné práci v podobě kratší inscenace, kterou si zahrajete před publikem nebo přímo před kamerou.


OHLASY:

Krásný den Pavlíno, 
chtěla bych poděkovat za perfektní dva dny na hereckém kurzu! Moc jsem si to užila!
Naprosto dokonalý byl pro mě druhý den, kdy jsme se více věnovali samotné herecké práci, zkoušeli si různé role, naciťovali emoce, teoreticky i prakticky probírali hereckou práci.
První den by více o rétorice, cvičení mluveného projevu a celkovém rozhýbání. Moc dobře vím, že jsou to stěžejní věci, ale na tyto věci se pořádají specialzované kurzy (i já už nějaký takový absolvovala) a vzhledem k pouze dvoudennímu konceptu kurzu by se mi více líbilo, kdyby byly oba dny v duchu, v jakém byla neděle. Lektorka Kristýna byla úžasná, moc se mi líbil její přístup k nám, individuální přístup i schopnost vše srozumitelně vysvětlit.
Moc Vám děkuji a velmi ráda se zase nějakého kurzu u Vás zúčastním! Ať se daří!
Veronika
___________________________________________________________________________________________________

Dobrý den, Pavlíno,
děkuji za Vaši nabídku. V minulosti jsem kurz absolvovala a moc jsem si ho užila. Doufám, že v budoucnu se mi podaří ještě se do dalšího workshopu zapojit.
Přeji Vám ať se daří! Mějte se hezky.
Andrea 
 
DFSZK-podklad
cs